‫‫معرفی شرکت کوشک سازان سورین

‫شرکت کوشک ساران سورین با موضوع طراحی، ساخت و اجرای صفر تا صد ساختمان های پیش ساخته، اسکلت بتنی ، فلزی و … به شماره ثبت ۱۷۱۰ از اداره صنعت معدن تجارت جهت اجرای ساختمان های مدرن به صورت سبک و ضد زلزله به عنوان یکی از شرکت های فعال در ایران در راستای احداث سایت های مسکونی و اداری، نمازخانه و مساجد ، مراکز بهداشتی روستایی و شهری ، مجتمع های تفریحی و بین راهی ، کمپ های راهداری و پمپ بنزین ها ، سوله های ورزشی و صنعتی، اضافه بنا و ویلای کلاسیک و مدرن و … درقالب یک گروه کار آزموده با سابقه ی بیش از ۱۵ سال تاسیس مشغول به فعالیت می باشد.

lsf

سازه lsf

شرکت کوشک سازان سورین به عنوان یکی از شرکت های فعال در استان مازندران در قالب یک گروه کار آزموده با سابقه ای ده ساله تاسیس و آمادگی خود را جهت اجرای صفر تا صد ویلای شما در کمتر از دو ماه اعلام مینماید که در صورت ساخت ویلا شما فقط هزینه ی ساخت و زمین را متحمل شده و نسبت به خرید ویلا 40%الی50% هزینه ی شما تغییر خواهد کرد

امروزه با توجه به پررنگ تر شدن مساله بهینه سازی مصرف انرژی، رویکرد به روش های صنعتی تولید ساختمان و حفظ منابع طبیعی کشور، شرکت کوشک سازان سورین   برآن است با بهره گیری از تجربه ی چند ساله خود و هم چنین بهره گیری ازپرسنل متخصص ،در زمینه ی طراحی ،توسعه و ساخت سیستم های نوین ساختمانی فعالیت خود را گسترش  دهد

خدمات شرکت به صورت صفر تا صد (کلید تحویل)شامل :

                     طراحی نظارت اجرا

  1. ساختمان های پیش ساخته
  2. ویلاهای مدرن و کلاسیک
  3. اضافه اشکوب
  4. سوله و سازه های صنعتی
  5. نماهای خشک (کامپوزیت و فایبر سمنت و…)

تاریخچه سازه ال اس اف

ساختمان های پیش ساخته فولادی سبک (LIGHT WEIGHT STEEL FRAME) به ساختمان های LSF موسوم هستند و عمدتا” با استفاده از اتصالات پیچی و به صورت ساختار  خشک ساخته می شوند.

این سازه ها از سه  جزء اصلی، شامل پروفیل های تشکیل شده از ورق های فولادی به صورت  نورد سرد  به عنوان اعضای باربر، صفحات گچی یاسیمانی به عنوان پوشش و دیوارهای جداکننده، و لایه عایق حرارتی و عایق صوتی تشکیل می شوند.

شروع استفاده از این نوع سازه از دهه 1850 میلادی بود، ولی استفاده از آن تا تدوین اولین ضوابط توسط انجمن فلزات امریکا در سال 1946 گسترش زیادی پیدا نکرد. اولین استاندارد طراحی این سازه ها بر اساس پژوهش های صورت گرفته در دانشگاه کرنل در سال 1939 و با پشتیبانی AISC تدوین گردید. در حال حاضر، از این نوع سازه به دلیل کیفیت مناسب و سرعت بالای ساخت و مقاومت مناسب در برابر زلزله، در کشورهای انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا، ژاپن و… استفاده می گردد.

این ساختمان ها به عنوان یک سیستم سازه ای مستقل و اکثرا” در انبوه سازی های دو یا سه طبقه، ویلاها، ساختمان های کوچک و سالن های ورزشی و واحدهای صنعتی یک طبقه به کار می روند. این روش شامل یک سازه باربر وزنی است که قابلیت ترکیب شدن با سیستم های سازه ای دیگر، مانند دیوارهای برشی را دارد و در ساختمان های کوتاه به صورت سیستم سازه ای مختلط به کار می رود.

استفاده از اشکال مختلف این نوع سازه، به شرط تامین ضوابط آیین نامه، مجاز بوده و مقاطع آن دارای ابعاد و ضخامت های مختلف (6/0 تا 5/3 میلیمتر) می باشد. اتصال این نوع سازه به شالوده توسط کلاف افقی با مقطع C شکل گرفته و اجزای قائم به عنوان اعضای باربر ستونی عمل می کنند. برخی از این اعضا به عنوان مهاربندی سازه عمل نموده و علاوه بر بار ثقلی، متحمل نیروهای ناشی از بار جانبی هم می باشند.

سقف این سازه ها متشکل از تیرچه های LSF می باشد. تیرها و تیرچه ها (جویست) از پروفیل های C و Z تشکیل می شوند. پوشش سقف از دال بتنی است ولی در صورت نیاز به تامین یکپارچگی بین بتن و پروفیل فولادی تیرچه، می تواند به صورت سقف مرکب فلزی نیز اجرا شود.

انتقال حرارتی و صوتی کم دیوارها و سقف های این نوع سازه مطابق با مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان می باشد. مواد تشکیل دهنده سازه LSF ضد حریق هستند و به کارگیری گچ به عنوان پوشش داخلی نیز در جهت تامین این هدف است.

از مزایای دیگر سازه های LSF، کمی وزن ساختمان، کاهش هزینه مصالح، نیروی انسانی و زمان احداث پروژه است. استفاده از این روش در ساختمان های 5 طبقه در کشور با رعایت تمهیدات خاص مجاز می باشد.

سازه ال اس اف LSF چیست؟

سیستم سازه ای فولادی سبک ال اس اف یکی از پیشرفته ترین سیستم های سازه ای است که برای ساختن بسیاری از ساختمان های اداری، هتل ها و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از ال اس اف که سازه ای فولادی با وزن کم است به این منجر می شود که ساختمان ها بهترین واکنش را در برابر زلزله داشته باشند و این به دلیل یکپارچگی اجزایی است که سازه ال اس اف را تشکیل داده اند.

استفاده از سازه ال اس اف lsf چه مزایایی دارد؟

سازه های ال اس اف طول عمر و دوام خیلی بالایی دارند. سرعت اجرای سازه ها در ساخت و ساز اهمیت بالایی دارد و مزیت خوب سازه های ال اس اف این است که به سرعت ساخته می شوند. قطعات و اجزای سازه lsf را از پیش می سازند و بعد به محل مورد نظر منتقل می کنند. علت سرعت بالای اجرای این سازه همین می باشد. پیش ساخته بودن سازه های ال اس اف موجب کاهش ضایعات نیز می شود که موضوعی مهم است. اگر بخواهیم مثالی برای زمان مورد نیاز اجرای ساختمان ها و بنا با کمک سازه های ال اس اف بیاوریم، به طور نمونه ساختن یک ویلا به زمانی حدودا 2 تا 3 ماهه نیاز خواهد داشت. در صورتی که استفاده از سازه های دیگر و مشابه مسلما به زمان خیلی بیشتری احتیاج دارد.

گاهی نیاز است روی ساختمانی که ساخته ایم تغییراتی ایجاد کنیم. مثلا اضافه کردن طبقات موضوعی عمومی است و بسیار پیش می آید که نیاز به این کار شود. اگر از سازه ال اس اف استفاده کرده باشیم می توانیم به آسانی به این هدف برسیم و با اکتفا به وزن کمتری که سازه های ال اس اف دارند تصمیم مان را عملی کنیم.

با کمک سازه های ال اس اف می توان طرح هایی زیبا و منحصر به فرد اجرا کرد که تایید بسیاری از طراحان و ساختمان ساز ها را به همراه خواهد داشت. سیستم های سازه ای ال اس اف برای طراحی بسیار منعطف هستند و در نتیجه می توان طرح های متنوعی با کمک آن ها ساخت.

اگر از سازه های فولادی ال اس اف استفاده کنیم می توانیم با هزینه ای تقریبا اندک و قابل قبول به کیفیتی بسیار بالا برسیم.

همچنین سازه های ال اس اف خطا های انسانی که در زمان ساخت و ساز بروز می کنند و البته امری اجتناب ناپذیر است را نیز کاهش می دهند.

سازه lsf سازه‌ای ایمن در برابر زلزله

همان طور که در بالا اشاره کردیم سازه های ال اس اف سبک هستند و در نتیجه مقاومت خیلی بهتری در برابر زلزله دارند. از این موضوع می توان نتیجه گرفت که امنیت سازه lsf بسیار بالا است و خصوصا برای مکان های عمومی نظیر هتل ها می توان به آن ها اعتماد کرد. سازه های ال اس اف نه فقط در برابر زلزله بلکه در مقابل حوادثی چون باد ها و طوفان های خطرناک هم مقاومت قابل قبول و مناسبی دارند. سبک بودن سازه ال اس اف همچنین باعث می شود که هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند و به همین دلیل که اشاره کردیم استفاده از این سازه ها موجب صرفه جویی در مصرف هزینه می شود.

سازه ال اس اف دوست دار طبیعت است. به این دلیل که از فولاد ساخته شده و فولاد هم قابل بازیافت می باشد.

مزیت دیگر سازه ال اس اف مقاومت بالای آن در برابر خوردگی می باشد که این محصول را به سازه ای پر کاربرد برای ساختن فضا های صنعتی تبدیل کرده است.

سازه ال اس اف به آسانی کج و دفرمه نمی شود و همچنین مقاومت قابل قبولی در برابر ترک از خود نشان می دهد.

زمانی که سازه های ال اس اف ساخته می شوند، روش ساخت به این صورت است که حفره های استانداری را در سازه ایجاد می کنند. بنابراین هنگام نصب کردن سیستم های تاسیساتی در دیوار ها، کار به میزان قابل توجهی آسان می شود که از طرف دیگر بر سرعت ساخت هم تاثیر خودش را دارد و آن را کم می کند.

سازه lsf، طراحی و اجرای lsf،  اجرای سازه lsf ، طراحی سازه lsf ، سازه ال اس اف ویلاهای پیش ساخته,سازهlsf,سازهlsf,سازه ال اس اف,ال اس اف،ال اس اف در مازندران,خانه پیش ساخته,ویلای پیش ساخته,خانه پیش ساخته ویلا در شمال ویلای ارزان ویلای دوبلکس ویلای تریبلکس ویلای پیش ساخته ویلای مدرن ساخت ویلا پیمانکاری ویلا و …

آبان 1401
ش ی د س چ پ ج
 10111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
0506070809  
برای مشاوره در ساخت و تولید سازه مورد نظر خودتان با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۱۱۴۴۷۸۶۲۹۷

تمامی حقوق این وبسایت مربوط به شرکت کوشک سازان می باشد. طراحی و توسعه وبسایت توسط گروه AZAdev صورت گرفته است.